CZ    SK Wish List 0
0 0.00 Kč

Koberec BlueBellGray Rothesay

  • Brink & Campman
  • Velikost zboží: 140 x 200 cm až 200 x 280 cm
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele, dostupnost do 14 dní
  • Materiál: 100% Polyamid
  • Kód: 015707

14 175,00 Kč

Jedinečné květinové a abstraktní vzory koberce Rothesay 015707 se prezentují jako namalované vodovými barvami a nadměrnými tahy štětce, což do koberce vnáší skutečné umění. Tento dojem není náhodný, protože všechny návrhy jsou ve skutečnosti ručně malované výtvarnicí Fionou Douglas. Díky velmi svěžím barevným kompozicím vytváří koberec veselou a živou atmosféru. Kolekce koberců značky Bluebellgray okouzlí svým harmonickými barvami a udržitelným designem. Koberce mladého skotského designéra připomínají moderní akvarely a harmonicky se hodí ke každému nábytku. Koberce chtějí přesvědčit především svou jedinečností a nejsou masovou produkcí. Sbírka koberců získala v roce 2013 Cenu za zlatou cenu domu a získala tak mezinárodní uznání a ocenění.

Koberec je vyroben z čistého polyamidu formou tuftingu a dosahuje té nejvyšší kvality. Koberec je snadno ošetřitelný, velmi robustní a odolný vůči špíně.
Jednoduchá péče s vysavačem je zcela postačující. Dodáván ve 3 velikostech. Kvalita ca. 1.910 g/m², výška koberce ca. 8 mm.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem.