CZ    SK Wish List 0
0 0.00 Kč

Koberec Harlequin Paletto shore pro vnitřní a venkovní využití

  • Brink & Campman
  • Velikost zboží: 140 x 200 cm až 250 x 350 cm
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele, dostupnost do 14 dní
  • Materiál: 100% Polypropylen
  • Kód: 444204

7 500,00 Kč

Koberce pro venkovní i vnitřní využití. Umělecky inspirované, intenzivní živé barvy a neuvěřitelné vzory koberců Harlequin. Použití na krásné letní dny na zahradě, terase, nebo balkóně. Koberce lze využít i ve vašem interiér

Koberce jsou vyrobeny z odolných materiálů s příjemným nášlapem, back koberce je z latexu. Lehce se udržují. Kvalita 2,8 kg/m2, délka vlasu 6 mm.

Pokyny pro péči:

koberec doporučujeme vysávat pouze bez rotačního kartáče. Pokud je koberec ušpiněný, tak místo očistěte vodou s čistícím prostředkem. Podklad může být měkký, jakmile koberec navlhne, ale je to normální jev. Když je koberec vyčištěný nebo mokrý, bylo by dobré ho přesunout z mokrého prostředí a otočit vzhůru nohama, abyste vysušili povrch pod ním, protože voda by prošla kobercem. Při umístění na nekrytou dřevěnou terasu doporučujeme koberec odstranit nebo alespoň otočit za vlhkého počasí, protože by to mohlo způsobit plísně nebo reakci mezi latexem a dřevem. Koberec je odolný proti vodě. Chcete-li prodloužit životnost koberce, doporučujeme Vám jej za špatného počasí a na zimní měsíce skladovat doma.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem.