Vlněný koberec Harlequin Bodega Stone
- Brink & Campman
- Velikost zboží: 140 x 200 cm až 250 x 350 cm
- Dostupnost: Skladem u dodavatele, 14 dní
- Materiál: 100% čistá vlna
- Kód: 040504
Luxusní kolekce koberců Harlequin. Koberce jsou navrženy předními britskými designery pro holandskou firmu Brink and Campman. Historie této firmy sahá až do začátku minulého století. Je zaměřena na výrobu luxusních koberců, tapet a látek do interiéru. Vyznačuje se romantickými přírodními motivy inspirovanými květy a retro vzory. Dokáže skloubit moderní a klasické.
Kolekce Harlequin je vyrobena z čisté střižní vlny té nejvyšší kvality. Vyznačuje se kvalitním těžkým vlasem. Tato čistá střižní vlna je známa svojí schopností vytvářet v interiéru příjemné a zdravé klima.
Koberec je vyrobený formou ručního tuftingu. Koberec je z čisté vlny z Nového Zélandu. výčka střiženého vlasu koberce je 12 mm. Kvalita je 4500g/m2.
Koberec je vhodný i pro podlahové vytápění.
Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem.

 Bílá
 Bílá Čerevená
 Čerevená Modrá
 Modrá Žlutá
 Žlutá Černá
 Černá Hnědá
 Hnědá Multibarevná
 Multibarevná Zelená
 Zelená Oranžová
 Oranžová Šedá
 Šedá Fialová
 Fialová Růžová
 Růžová Béžová
 Béžová





