CZ    SK Wish List 0
0 0.00 Kč

Koberec HABITAT LaVida pro vnitřní a venkovní využití

  • Brink & Campman
  • Velikost zboží: 140 x 200 cm až 250 x 350 cm
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele, dostupnost do 14 dní
  • Materiál: 100% Polypropylen
  • Kód: 476801

7 300,00 Kč

Venkovní koberec Habitat - Venku s námi! S touto úžasnou novou venkovní kolekcí přinášíme odvážné, barevné vzory na odolných kobercích odolných vůči povětrnostním vlivům na zahradu, terasu nebo balkon. Tyto koberce lze použít i v interiéru a při silném provozu. Vytvořte útulnou oázu pro dlouhé letní večery!

Koberce jsou vyrobeny z odolných materiálů s příjemným nášlapem, back koberce je z latexu. Lehce se udržují. Kvalita 2,8 kg/m2, délka vlasu 6 mm.

Pokyny pro péči:

koberec doporučujeme vysávat pouze bez rotačního kartáče. Pokud je koberec ušpiněný, tak místo očistěte vodou s čistícím prostředkem. Podklad může být měkký, jakmile koberec navlhne, ale je to normální jev. Když je koberec vyčištěný nebo mokrý, bylo by dobré ho přesunout z mokrého prostředí a otočit vzhůru nohama, abyste vysušili povrch pod ním, protože voda by prošla kobercem. Při umístění na nekrytou dřevěnou terasu doporučujeme koberec odstranit nebo alespoň otočit za vlhkého počasí, protože by to mohlo způsobit plísně nebo reakci mezi latexem a dřevem. Koberec je odolný proti vodě. Chcete-li prodloužit životnost koberce, doporučujeme Vám jej za špatného počasí a na zimní měsíce skladovat doma.

Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací